Наш графік роботи з 9:00 до 21:00

Відновлення волосся в Києві

Лікування та відновлення пошкодженого волосся в салоні краси ОЛА: кератіновой лікування, реконструкція волосся, біоламінування.

vosstanovlenie-volos-1

Міцне і здорове волосся - це прикраса жінки, яке неодмінно зіграє їй на руку. Про величезну кількість корисних процедур для відновлення і лікування волосся і піде мова нижче.

Які чинники впливають на погіршення якості волосся

Існує велика кількість факторів, що залишають не втішає слід на стані волосся:

Ці та інші чинники впливають на стан вашої зачіски. Тому їй потрібно приділяти більше часу, «годувати» поживними речовинами і всіляко лікувати, не допускаючи погіршення стану.

Для того, щоб вилікувати ваші волосся, найчастіше, використовується кератіновой лікування і трихологія. Про цю процедуру піде мова нижче.

Кератиновое лікування волосся

Кератиновое лікування волосся є однією з основних послуг і користується найбільшою популярністю.

vosstanovlenie-volos-2

Дівчата люблять наводити красу - фарбують волосся, використовують фен і випрямляч для укладки, але все це так чи інакше відбивається на волосині. Він стає ламким і неживим, важко розчісується і випадає. В такому випадку на допомогу приходить кератіновой відновлення волосся. Основний компонент такої процедури - кератин, абсолютно безпечний засіб.

Щастя для волосся Lebel
(Абсолютна щастя для волосся)

У салоні краси ви отримаєте якісне харчування свого волосся, а результат процедури порадує вас відразу.

vosstanovlenie-volos-3

Процедура відновлює і зволожує волосся на молекулярному рівні. Це не буде лише красива картинка зверху, ваш волосся буде відчувати себе приємніше і зсередини. Використовувані натуральні засоби поживні і повні вітамінів, що відіб'ється не тільки на самому волосі, але і на шкірі голови. Ваша зачіска стане здоровою, красивою, блискучою і об'ємної від самих коренів.

1000 грн.

90 хвилин

Амінокислотне відновлення волосся

Останнім часом все частіше миготить амінокислотне відновлення волосся, але мало хто знає, що це означає і з чим його їдять. І як відбувається таке лікування волосся? Так давайте ж розберемося по порядку.

vosstanovlenie-volos-4

При фарбуванні волосся або його нескінченному випрямленні і спалюванні феном, пошкоджується його структури, волосся сохне, ламається і випадає.

Таке відбувається через порушення білкової структури волосся. Білок кератину руйнується під впливом хімічних засобів і високих температур, а значить, це, безумовно, відіб'ється на стані волосся.

Для відновлення потрібно використовувати білок, і саме з амінокислот будується білкова молекула, тому їх і стали використовувати для відновлення волосся.

На кожне пасмо наноситься лікувальний склад, який повинен бути витриманий деякий час. Після чого волосся випрямляють, щоб амінокислоти вбралися у внутрішню структуру волосся.

800-3000 грн.

1 годину

Реконструкція волосся Ultimate Nutris

vosstanovlenie-volos-5

Реконструкція волосся також відбувається за допомогою лікарських засобів і виконується схоже з амінокислотним відновленням волосся і кератиновим лікуванням волосся.

Реконструкція волосся в салоні краси ОЛА вже після першої процедури допоможе волоссю придбати здоровий вигляд, заблестеть і порадувати свою господиню об'ємом. Результат процедури не змусить себе чекати.

Масляне обгортання волосся

vosstanovlenie-volos-6

Масляне обгортання - це нанесення на волосся натуральних олій, схоже на нанесення звичайної маски. Перед обгортанням масла нагріваються, тому така лікування волосся є гарячою і зігріває.

Вже після першого застосування ви відчуєте результат, але якщо волосся дуже хворобливі, то через деякий час варто знову повторити масляне обгортання для повного лікування і відновлення.

1100 грн.

90 хвилин

Реконструкція волосся HAHONICO

Відновлення волосся за допомогою японської косметики HAHONICO

vosstanovlenie-volos-7

Така реконструкція волосся підходить для дівчат, чиє волосся дуже сильно пушаться, страждають від сухості і позбавлені блиску і життя.

HAHONICO поліпшить стан вашої зачіски не тільки зверху, але і всередині, просочивши вітамінами структуру волосся і полагодив її від хімічних та термічних впливів.

1000-1500 грн.

60 хвилин

Біоламінування волосся

Біоламінування волосся - це оздоровча процедура, яка допомагає запобігти ламкість, випадання і сухість волосся. Є профілактичним засобом.

vosstanovlenie-volos-8

Кутикула кожного волоска обволікається захисною плівкою, яка допомагає волосу уникнути втрати поживних елементів і можливих пошкоджень.

Завдяки цій процедурі, волосся стає захищеним, а локони - рівними і гладкими.

Біоламінірованіе здійснюється на основі природних компонентів, а значить, не шкодить, а лише зміцнює.

1100 грн.

90 хвилин

Трихологія Napura

Скрабірованіе шкіри голови

vosstanovlenie-volos-9

Скрабірованіе голови відбувається тільки натуральними засобами. Після нього шкіра голови відчуває себе значно краще.

Пам'ятайте, що надлишок скрабування може нашкодити шкірі, а саме роздратувати її і викликати алергію.

Ефект від цієї процедури ви відчуєте відразу, шкіра стане приємною і ніжною на дотик.

1100 грн.

60 хвилин

Лікування випадіння волосся
(Жіночий та чоловічий тип)

Відновлення волосся за допомогою японської косметики HAHONICO

vosstanovlenie-volos-10

Випаданням волосся страждають не тільки жінки, а й чоловіки. Це може бути пов'язано з прийняттям лікарських препаратів, наявністю стресових ситуацій, неправильного харчування і шкідливими звичками.

Але, незалежно від причин, люди приходять до єдиного рішення - провести лікування проти випадіння волосся.

980 грн.

60 хвилин

Лікування жирної шкіри

vosstanovlenie-volos-11

Прекрасна стать часто страждає від жирності шкіри голови. З ранку дівчина вимила голову, а до обіду її голова виглядає неохайною, з прилизаним і брудним волоссям. Весь цей ефект відбувається через жирності шкіри голови, а й з цим можна легко впоратися.

950 грн.

60 хвилин

Стимуляція росту волосся

Відновлення волосся за допомогою японської косметики HAHONICO

vosstanovlenie-volos-12

Волосся дуже погано ростуть? Зовсім недавно ви вирішили зістригти волосся, прийнявши рішення походити з короткою зачіскою, але вже через кілька днів вам захотілося знову повернутися до довгого волосся?

Тоді на допомогу приходить стимуляція росту волосся. Результат ви відчуєте не миттєво, але вже через кілька тижнів помітите, що волосся росте швидше, а заснули цибулини раптом знайшли нове життя.

800 грн.

60 хвилин

Лікування проблем з лупою

vosstanovlenie-volos-13

На жаль, і такі проблеми не обходять людей обох статей, але в салоні присутній процедура, яка допоможе побороти цю проблему і дозволить клієнтові знову зітхнути свіжого повітря, не турбуючись про те, що хтось помітить лупа на голові.

1000 грн.

60 хвилин

Підбиваючи підсумки

Не забувайте, що волосся є візитною карткою не тільки жінок, а й чоловіків, а значить, про них треба дбати з подвоєною силою.

Доглянутий людина з красивою шевелюрою завжди відчуває себе впевненіше, ніж той, чий волосся виглядає мляво і без кінця випадає.

Відновлення волосся та його лікування проводите в салоні ОЛА, де вас чекають професійні співробітники і видимий ефект вже після однієї процедури.

Дбайте про вашу зачіску, а вона, безумовно, подбає про вас.

Салон красоты Ола в Киеве
Call Now Button
ukУкраїнська