Наш графік роботи з 9:00 до 21:00

Ультразвукова чистка обличчя в Києві

Кожна дівчина хоче виглядати красиво, доглянуто і молодо, тому приділяє багато уваги догляду за шкірою обличчя і тіла.

ultrazvukovaya-chistka-litsa-1

Щоб домогтися гарного і здорового кольору обличчя і ніжної шкіри, використовуються масу різної косметики. Для досягнення видимого ефекту бажано поєднувати домашній догляд і салонні процедури від кваліфікованих фахівців.

Коли самостійно неможливо домогтися гарних результатів по догляду за шкірою, слід звертатися в салон краси Ола!

Функції, які несе в собі ультразвукова чистка:

Чистка особи ультразвуком

Цей вид процедури дуже популярний. Він добре переноситься пацієнтами, не несе хворобливих відчуттів, і дає хороші результати. За допомогою ультразвукового чищення особи в Києві можна прибрати верхні ороговілі клітини. Робиться ця процедура з використанням ультразвукового скрабера або спеціальної лопатки.

Друга назва, яке має ультразвукова чистка обличчя - пілінг. Або пілінг ультразвуком.

У / з Скраббер випромінює вібрацію високої частоти. За рахунок цього відбувається пульсація в верхніх шарах шкіри. Масажними рухами шкіра добре стимулюється і перетворюється в блискучу, чисту шкіру, без зморшок. Ороговілі клітини прибираються тому шкіра робиться значно м'якою і ніжною на дотик. Пори відкриваються, мікрозабруднення прибираються. Робиться мікромасаж шкіри за допомогою ультразвуку, що допомагає згладити рельєф шкіри, вдосконалити і підтягнути обличчя. Відбувається вироблення нових клітин, отже і колагену.

Кому рекомендовано записатися на процедуру?

Якщо у вас сірий колір обличчя, забиті пори, є зморшки, варто проконсультуватися у свого косметолога. При відсутності протипоказань майстер рекомендує найбільш ефективну процедуру, також підбере догляд за вашою шкірою.

Рекомендується процедура жінкам, які бажають мати свіжий і сяючий колір обличчя, усунути дрібні зморшки, заломи шкіри обличчя шиї та декольте. Крім очищення, після пілінгу ультразвукового відкриваються пори особи і після такого чищення в шкіру краще буде проникати крем і інша косметика, а масаж під час процедури підвищить циркуляцію крові. Крім того, пілінг сприяє регенерації шкіри.

Підготовка шкіри до процедури

Перед проведенням процедури шкіру потрібно підготувати, для кращого ефекту від процедури. З брудною шкірою працювати не можна.

Підготовка шкіри до пілінгу полягає в очищенні шкіри від бруду, макіяжу, і жиру. Шкіру умивають засобом для зняття макіяжу, протирається тоніком по типу шкіри, щоб очистити від жиру і забруднень, або навпаки суху шкіру наситити.

Етапи чистки ультразвуком

Для виконання процедури: спершу шкіру потрібно очистити від макіяжу і забруднень, очищує гелем потім міцелярної водою, а потім тоніком.

Далі масажними рухами наноситься скраб, для відкриття пір, і зняття верхнього шару епідермісу. Чистка ультразвуком буде в такому випадку діяти ефективніше.

Далі наноситься електропровідний гель і проводиться процедура. Береться Скрабер, який необхідно тримати під кутом 45 градусів до поверхні особи. Натискати потрібно не сильно. Масажних лініях робиться пілінг особи. Після впливу на шкірі з'явиться невелике почервоніння. Незабаром почервоніння зникне.

Потім потрібно зволожити шкіру після процедури, нанести маску і поживний крем, за типом обличчя.

Який ефект після проведення процедури

Протипоказання до походу до косметолога

Як і у всіх процедур тут є протипоказання. Це люди з висипом хворобою в гострій фазі також захворюваннями шкіри. Не можна проводити процедуру людям із забоями та запаленнями шкіри. Якщо є температура тіла, захворюваннях серця і судин, при невралгії і запаленні нервів. Також при наявності при наявності інфекційних або онкологічних захворювань, вагітності.

Переваги ультразвукової чистки

У / з чистку можна робити не тільки на обличчі шиї але і по тілу.

Як часто потрібно робити чистку особи

Чистку ультразвуком особи можна робити раз в два-три місяці.

Ціна процедури в Києві в салоні краси ОЛА

Щоб завжди бути свіжою і молодий потрібно любити себе, добре висипатися, ходити в салони краси, їсти здорову їжу. Адже як ми себе підносимо, так і люди нас сприймають. Любіть себе! І світ стане краще.

Call Now Button
ukУкраїнська