Наш графік роботи з 9:00 до 21:00

Покриття нігтів шелак

Shellac - це легкий спосіб зберегти гарні нігті на довгий час.

Покрытие ногтей шеллаком цена

Зовні покриття шелак схоже із звичайним лаком для нігтів, але має більш густу структуру і застигає тільки під УФ-променями. Шелак носиться 2-4 тижні, малюнок не змінюється, а саме покриття складно деформувати.

Процедура нанесення шелаку

Манікюр гелем наноситься в кілька етапів: захисний базовий шар, кольорові шари і малюнки, топ. Шар сохне під УФ-лампою від 30 сек до 3 хв, а значить, на покриття shellac йде менше часу, ніж на покриття нігтів звичайним лаком.

Шелак міцніше звичайного лаку, робить невелике потовщення нігтів, але вони виглядають природно.

Маникюр шеллак цена

Підготовчий етап

Перед нанесенням шелаку необхідно підготувати нігтьову пластину: зняти старе покриття, зробити гігієнічний манікюр, обов'язково підпиляти вільний край нігтя.

Маникюр с покрытием shellac цена

Нанесення знежирювачах

Використання дезинфікуючого засобу перед нанесенням шелаку обов'язково. Воно запобігає появі відколів і покращує процедуру взаємодії нігтьової пластини і гель-лаку.

Маникюр с покрытием шеллак цена

Базове покриття

В якості базового покриття використовують праймер. Його наносять по всій довжині нігтьової пластини, ретельно "опечативая" вільний край нігтя.

Сколько стоит маникюр с шеллаком

Сушка в УЕФ-лампі

Базовий шар і кожну наступну, сушать в лампі протягом 60 секунд, липкий шар не знімають.

Стоимость маникюра с покрытием шеллак

Нанесення кольору

Кольоровий гель-лак наносять за технологією нанесення звичайного лаку. Для отримання насиченого, яскравого кольору його наносять в два або три шари. Перший шар найтонший. Його висушують в УЕФ-лампі протягом 60 секунд. Далі наносять ще один шар, який також висушують протягом 120 секунд.

Шеллак маникюр Киев цена

Топове покриття

Завершальний шар наносять акуратно, уникаючи патьоків обов'язково "опечатують" вільний край нігтя. Топове покриття підсушують в лампі 120-180 секунд.

Шеллак маникюр Киев

Видалення липкого шару

За допомогою безворсового спонжа або серветки, смоченними знежирювачем видаляють липкий шар.

Догляд за гель-лаком Shellac

При правильному догляді покриття шелак тримається 3-4 тижні. Правильний догляд за гель-лаком включає:

Зняття гель-лаку шелак

Зняти лак з нігтів можна самостійно вдома або ж відвідавши салон красоти.Одно з переваг шелаку те, що новий манікюр можна робити відразу ж після зняття попереднього.

Для зняття шелаку необхідні:

  • рідина для зняття шелаку
  • ватні диски
  • фольга або спеціальні затискачі
Маникюр с шеллаком цена

Процес зняття гель-лаку складається з декількох етапів

Можливості покриття гель-лаком шелак

Покриття шелак виглядає набагато яскравіше і більш насиченим звичайного лаку. Палітра гель-лаків Салону краси ОЛА представлена всіма кольорами веселки, модними пастельними відтінками, блискітками і магнітними лаками. Шелаком можна малювати як звичайним лаком, наприклад, френч або місячний манікюр. Гель не застигає на відміну від звичайного лаку, їм зручно робити стемпинг.

Shellac маникюр цена

Французький манікюр

Класика манікюру. Це покриття нігтів кольоровим лаком по лінії росту вільного краю. Класичний варіант - тілесна або прозора основа і білий вільний край.

Шеллак и маникюр цена

Місячний манікюр

Це покриття нігтів кольоровим лаком по лінії росту нігтя у кутикули. Неважливо, явно виражені у вас лунки чи ні, вони малюються рівними на всіх нігтях.

Сколько стоит маникюр с покрытием shellac

Метод найшвидшого манікюр

Це покриття з градацією кольору від одного відтінку до іншого.

Сколько стоит маникюр шеллак в салоне

Стемпинг

Це візерунок, перенесений лаком зі спеціальних пластин, «Штапи» для нігтів. Стемпинг дозволяє в короткі терміни нанести малюнок на нігтьову пластину покриту шелаком.

Сколько стоит маникюр шеллак

Кошаче око

Для цього покриття використовують магнітні лаки. Після нанесення такого лаку, до нігтьової пластини прикладають магніт з малюнком.

Стоимость маникюра с шеллаком

В'язаний манікюр

Це манікюр з об'ємним малюнком. "Ефект светри" досягається шляхом нанесення малюнка по черзі на кілька шарів гель-лаку. Чим більше шарів тим об'ємні малюнок.

Переваги манікюру шелак

Теги: [манікюр шелак вартість | манікюр шелак салон | салон краси shellac | шелак салон краси | шелак салон | скільки коштує шелак в салоні | шелак в салоні | шелак вартість в салоні | покриття шелак ціна | шелак в салоні ціна | покрити нігті шелаком ціна]

Call Now Button
ukУкраїнська