Наш графік роботи з 9:00 до 21:00

Мікроблейдінг брів в Києві

Створення мікроскопічним професійним лезом невеликих надрізів і введення в шкіру пігменту.

mikroblejding-brovej-2

У перекладі з англійської мікроблейдінг означає мікроскопічне лезо. Навіть якщо пильно придивлятися, такі брови складно відрізнити від натуральних брів. Цей процес робиться спеціалізованим інструментом, який називається ручка-маніпула. Мікропігментування брів виглядає дуже натурально. Підходить дівчатам з рідкісними волосками, які бажають мати гарні природні брови.

Але в ряді випадків з вини майстра, який вирішив підзаробити на популярній дорогої процедури, не маючи при цьому ніякого досвіду, клієнтки сильно шкодують, що зважилися на неї. У салоні краси ОЛА працівники знають свою справу і відгуки про їхню роботу лише позитивні. Тому, варто відповідально підходити до вибору майстра і звертатися до професіоналів.

1,5-2 години
на 2 роки

Процедура займає 1,5-2 години в залежності від вихідного стану брів. Ефект зберігається як мінімум на два роки.

Підготовка до процедури

Мікроблейдінг не вимагає великої підготовки, але ставитися до неї потрібно відповідально. Підготовка - вкрай важлива частина процесу, так як вона допоможе уникнути проблем, які можуть виникнути в ході процедури, і зробить процес безболісним і результативним.

Чи не вищипуйте брови хоча б за тиждень до процедури, щоб фахівець міг побачити напрямок росту волосся і інші особливості.

Перед тим, як почати процедуру, майстер дасть вам пораду з приводу вибору майбутньої форми і кольору брів.

Етапи процедури мікроблейдінга

Щоб отримати хороший результат і провести процедуру максимально безболісно для клієнта, майстри виконують її в кілька етапів. Вони дотримуються наступній послідовності:

0

Ескіз форми брів. За допомогою спеціального косметичного олівця для брів майстер ретельно промальовує форму, товщину, довжину.

0

Знеболення. Миттєвий процес дає можливість уникнути малоприємних відчуттів під час процедури. У фахівців повинні бути і універсальні знеболюючі засоби, і крему для чутливої шкіри.

0

Нанесення малюнка. Зробивши ескіз і знеболити потрібну ділянку, майстер приступає безпосередньо до самої роботі. Наносячи малюнок від початку носа до хвостику брови, майстер надає їм потрібну форму. Закінчивши оформлення, він приступає до промальовування волосків.

0

Нанесення спеціального засобу для загоєння. Закінчивши роботу з бровами, фахівець наносить на пошкоджену епідерміс спеціальний крем, що володіє заспокійливим ефектом і захищає ранки.

Догляд за бровами після виконання процедури

Навіть після такої неприємної для шкіри процедури, брови не вимагають постійного і тривалого догляду. По дорозі додому з салону купите в аптеці хлоргексидин. Це антисептичний засіб, яким можна обробляти брови перші пару годин після процедури. Обробляти потрібно теж в міру, не варто робити це занадто часто.

mikroblejding-brovej

Добу після мікропігментірованія ні в якому разі не можна допускати попадання води на ділянку шкіри біля брови. Якщо це сталося, почекайте, поки вони висохнуть самі, а не витирайте.

Фізичні навантаження варто зовсім виключити на добу, по закінченню цього часу протягом тижня варто уникати навантажень, що викликають підвищену пітливість.

Якщо мікроблейдінг ви робите влітку або навесні, уникайте відкритого сонця - Не засмагати і не ходите в солярій. Не можна мазати брови кремами, але якщо ви відчуваєте, що шкіра в цьому районі стяглася, намажте вазеліном.

Протипоказання

Протипоказання даної процедури діляться на два типи: абсолютні і відносні.

Абсолютні протипоказання:

Якщо у вас є хоч один вищеперелічений пункт, мікроблейдінг заборонений і вкрай небезпечний - краще вибрати інший спосіб коригування форми.

Відносні протипоказання:

Якщо вибирати досвідчених, кваліфікованих фахівців, поставитися до процедури з усією серйозністю, після мікроблейдінга, можна забути про макіяж брів на два роки. Вони і так будуть виглядати ідеально.

Call Now Button
ukУкраїнська