Наш графік роботи з 9:00 до 21:00

Біозавивка волосся

Процедура змінює структуру волосся, проводиться за участю органічного білка цистину.

biozavivka-volos-v-kieve-1

Дівчата і жінки будь-якого віку постійно прагнуть оновити свій образ, додати легкості, ніжності і чарівності. Пишні кучері надають шарму і чарівності і візуально збільшують об'єм волосся. Відмінним рішенням цієї проблеми стане биозавивка волосся.

Основні види завивок

Биозавивка волос в Киеве

Хімічна завивка волосся

Процедура з використанням спеціальних хімічних засобів, що змінює білкову структуру волосся. Змінена структура має іншу форму і будову, задані коклюшках (бігуді для хімічної завивки). Отримана структура волоса стає більш крихкою - в цьому і полягає основна шкода даного методу.

Биозавивка волос в Киеве

Біозавивка волосся

Більш сучасний і безпечний метод. Процедура проводиться за участю органічного білка цистину, тим самим роблячи процедуру більш лояльною і делікатної для волосся.

Що важливо знати перед завивкою волосся?

Биозавивка волос в КиевеІснує нелічену кількість розчинів, які підбираються відповідно до типу волосся і побажань клієнтів. Технології дозволяють отримати кучері практично без втрати якості волосся. Хімічні компоненти, що застосовуються в 80-х давно замінені на натуральні органічні сполуки. Вони не шкодять якості волосся, але і, навпаки, живлять і зволожують його. Тому сучасна биозавивка практично не має обмежень.

Будь-який вид хімічної завивки виконується як на довгі, так і на коротке волосся. Від довжини волосся залежить кількість використовуваних матеріалів і тривалість витримки.

Що з себе являє процедура хімічної завивки волосся?

konsultacia-pered-proceduroy-biozavivki

При первинному відвідуванні салону краси, майстер оцінює стан волосся, їх структуру, зволоженість і інші особливості. Це необхідно для правильного підбору матеріалів і засобів для проведення біозавивка. З урахуванням побажання клієнтів проводиться вибір параметрів засобів - склад розчину, тривалість і спосіб проведення процедури.

biozavivka-volos-v-kieve-5

Перед процедурою біозавивка волосся їх необхідно підготувати. Клієнту ретельно миють голову шампунем глибокої очистки з ефектом зволоження і живлення. В результаті волосся стає м'яким, нагодована і поступливими.

biozavivka-volos-v-kieve-3

Біозавивка може вийти як дрібними, так і великими пасмами. Залежно від розміру завитків вибираються коклюшки необхідно діаметра, на які накручуються вологі пасма.

biozavivka-volos-v-kieve-6

На закручені волосся наноситься завівочний засіб і витримується близько 15-20 хвилин.

Hairdresser putting mask on woman's hair in salon

Після ретельної змивки хімічного засобу, наносять нейтралізатор, який закріплює отриману форму волосся. З метою оздоровлення, в кінці всіх процедур майстер використовує маску або кондиціонер.

Як доглядати за волоссям після процедури?

Не зайвим буде дотримуватись таких рекомендацій:

Биозавивка волос в Киеве

Професійна хімічна биозавивка в салоні краси ОЛА

Салон краси ОЛА надає широкий спектр послуг, в числі яких биозавивка волосся в Києві від Mossa Green Light. Завдяки використанню безпечних засобів і високої кваліфікації майстрів, Ви отримаєте:

Ціни на біозавивку волосся в Києві

Біозавивка

Назва послугиТривалістьВартість
Mossa Green Light (біозавивка)120 хвилин1000 грн

Біозавивка волосся - це одноразова процедура, яка зберігається протягом 5-7 місяців, тому часте відвідування салону краси і великі витрати грошей вам не загрожують! Вартість біозавивка залежить від вибору засобів та кількості матеріалу.

Біозавивка волосся, виконана майстрами салону краси ОЛА, довгий час буде радувати вас в дзеркалі, а волосся залишаться якісними і доглянутими.

Від мрії до реальності всього один крок! Зміни свій образ, зміни своє життя з салоном краси ОЛА!

Салон красоты Ола в Киеве

Теги: [биозавивка волосся київ | завивка волосся київ | хімічна завивка киев | биозавивка волосся ціна | биозавивка ціна київ | хімічна завивка волосся київ ціна | биозавивка волосся київ ціна | завивка волосся ціна | биозавивка на довге волосся ціна | биозавивка на коротке волосся ціна | биозавивка на коротке волосся київ | биозавивка волосся великі локони ціна | хімічна завивка волосся великі локони ціна | завивка волосся великі локони киев | завивка волосся великі локони ціна | биозавивка вартість | биозавивка на середні волосся ціна | хімічна завивка великі локони ціна]

Call Now Button
ukУкраїнська