Наш графік роботи з 9:00 до 21:00

Косметологічний апарат фірми Sorisa Skinlight

Багатофункціональний косметологічне обладнання з широкими можливостями: миттєвий anti-age-результат, усунення дрібних зморшок, пігментації, зволоження, харчування, поліпшення якості шкіри. З'єднання функцій дозволяє пропонувати різноманітні протоколи процедур для вирішення естетичних проблем, а відповідність високим європейським стандартам гігієни робить процедури максимально комфортними як для клієнта, так і для фахівця.

Косметологічні процедури на апараті Sorisa

Алмазна дермабразия. Забезпечується комфорт і ефективність процедури для клієнтів з будь-яким типом шкіри завдяки коронкам різного діаметру і різного ступеня абразивності.
Вакуумный дренаж. Можливе проведення процедури на різних ділянках особи, в тому числі у важкодоступних областях при безперервному або пульсуючому режимі роботи апарату.
Електропорація. У лінійці Sorisa представлено 5 типів одноразових масок для вирішення різних косметичних проблем зі шкірою.
Фототерапия и фотопорация. Характеристики комбайна дозволяють досягти комфортного і вираженого терапевтичного ефекту як окремо для сеансів фототерапії, так і в поєднанні з гідрогелевимі масками Sorisa при фотопораціі.
Криотерапия. Дозволяє зміцнити тонус шкіри, підтягнути її і відновити еластичність і тургор, зняти набряклість. Відчутний ефект перетворення помітний відразу після процедури.

Апаратна косметологія

Назва послугиТривалістьВартість
Апаратний масаж обличчя45 хв600 грн
Електропорація15 хвилин750 грн
Мікродермобразія + електропорація30 хв900 грн
Мікродермобразія + електропорація + маска60 хв1100 грн
Мікродермобразія + електропорація + кріо60 хв1100 грн
Мікродермобразія + фотопорація + кріо90 хв1800 грн
Мікродермобразія + вакуум + електропорація60 хв1500 грн

Call Now Button
ukУкраїнська